MUNZUR’DA 5 GÜNDE 5 ZİRVE

Toroslar Zirve Dağcılık 2021 yılı faaliyetleri kapsamında, 26 Haziran-02 Temmuz 2021 tarihleri arasında Tunceli ve Erzincan illeri Munzur Dağlarında faaliyet yapılacaktır.

GÖRÜLECEK YERLER.
Tunceli merkez, Pertek, Ovacık, Nazimiye, Pülümür, Erzincan merkez, Ağbaba Dağı, Silbüs Dağı, Gole Buyer Ana Dağı, Düzgün Baba Dağı, Kırkmerdiven Vadisi, Gözeler, 38 Kayalıkları,Aynı zamanda bölgenin binlerce yıl öncesine kadar uzanan tarihi ve kültürel mirasını da görme imkanımız olacak.

Etkinliğimiz, Toroslar Zirve Dağcılık Kulübü üyeleri ve 2021 yılı güncel lisansı bulunan, kulüp veya tdf eğitimlerine katılmış, kulüp dağcılık sistematiğine uygun olan ve davranan sporcular katılabilir.

Etkinlik yüksek dağ çıkışlı sportif faaliyetleri ve bölgesel tanıtım gezileri içermekte olup, kurum misafirhanelerin de ve orta ölçekli pansiyon da Ekonomik konaklanacaktır.

Etkinliğe katılacak sporcularımız zirve çantası, yağmurluk, rüzgarlık, eldiven, bere, buff, düdük, gözlük, yedek giysi ve şahsi kullandıkları ilaçları yanında bulundurmak, tedarik etmek zorundadırlar.

Etkinliklerin tümünde Dağcılık Kaskı, yüksek dağ botu kullanılması mecburidir.Etkinlik için İlk buluşma noktası 26 Haziran Cumartesi günü Tunceli şehir merkezidir.Etkinlik 02 Temmuz Cuma Erzincan’ da sona erecektir.

Katılımcılar kayıtlarını yaptırıp, etkinlik sorumlusundan onay aldıktan sonra ulaşım için biletlerini kendileri tedarik edecektir.Dünyada yaşanan ve ülkemizi de etkileyen Pandemi şartları ve bölgedeki güvenlik kuvvetlerinin vereceği izinlere uygun olarak net program son günlerde kesinleşecek ve buna uygun olarak program gerçekleşebilecektir.Program kontenjanı bölgede kullanılacak araç büyüklüğü ile sınırlı olacaktır. Bölgedeki ulaşım ve rehberlik ücretleri ortak olarak karşılanacaktır.

KAYIT VE BİLGİ İÇİN
Ali Rıza DEMİR
505 2280692 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*